Yhteystiedot

Seuran yhteystiedot:

Porvoon Taitoluistelijat ry
Jääkiekkotie 1, 06400 Porvoo

y-tunnus 1016903-7

Seuran yleinen sähköpostiosoite: porvoontaitoluistelijat(a)gmail.com
Laskutusosoite: ptl.laskut(a)gmail.com
Yksinluistelun kilpailukutsut: kilpailut.ptl(a)gmail.com
Muodostelmaluistelun kilpailujen järjestäminen: ptl.muodostelmakisat(a)gmail.com
Muodostelmaluistelun kilpailukutsut:  muodostelmaptl(at)gmail.com

Johtokunta kaudella 2020-2021

Puheenjohtaja: Petra Bojers: ptlpuheenjohtaja(a)gmail.com, 044 9062222

Varapuheenjohtaja: Mikko Laatikainen, ptlvarapuheenjohtaja(a)gmail.com, 0500510630

Sihteeri: Marko Selin, ptlsihteeri(a)gmail 0504587508

Jäsen: Tatiana Ponomareva, tatiana.ponomareva.ptl(a)gmail.com

Jäsen: Katja Ulmanen, 0405413949

Jäsen: Petri Huovinen, 0505361026

MyClub, porvoontaitoluistelijat.fi-sivusto: Janne Korkalainen, jkorkalainen77(a)gmail.com, 0400 566048

Valmentajat kaudella 2020-2021

 

Yksinluistelu

Aleksei Saks, saks.tlv@gmail.com, 0403728716
Angelina Kälviläinen, angelina.kalvilainen(a)gmail.com, 045 1435 276
Lisa Andersson, lisa.anderssonptl(a)gmail.com, 041 3171546
Marja Valajärvi, mankka67(a)gmail.com, 050 60552
Minja Järvinen, minjajarvinen(a)icloud.com, 040 5826 176

Muodostelmaluistelu

Anna Asikainen, annaasikainen.ptl(a)gmail.com, 044 242 8701
Tuuli Raaska, tuuliraaska.ptl(a)gmail.com
Tiina Poranen, tiinaporanen.ptl(a)gmail.com
Ilona Tiala, ilona.tiala(a)gmail.com

Luistelukoulu

luistelukoulu.ptl(a)gmail.com

Muu henkilöstö:

Kirjanpito, rahastonhoito,laskutus

ptl.laskut@gmail.com