Yhteystiedot

Seuran yhteystiedot:

Porvoon Taitoluistelijat ry

y-tunnus 1016903-7

Seuran yleinen sähköpostiosoite: porvoontaitoluistelijat(a)gmail.com
Laskutusosoite: ptl.laskut(a)gmail.com
Yksinluistelun kilpailukutsut: kilpailut.ptl(a)gmail.com
Muodostelmaluistelun kilpailujen järjestäminen: ptl.muodostelmakisat(a)gmail.com
Muodostelmaluistelun kilpailukutsut:  muodostelmaptl(at)gmail.com

Johtokunta kaudella 2019-2020

Puheenjohtaja Leena Eriksson: ptlpuheenjohtaja(a)gmail.com, 040 5189561
Varapuheenjohtaja, valmennuksen yhteyshenkilö: Petra Bojers,  petra.bojers(a)gmail.com, 044 9062222
Sihteeri: Virpi Voittonen, vvoittonen(a)hotmail.com, 040 5149068
Johtokunnan edustaja järjestelytoimikunnassa, valmennuksen yhteyshenkilö muodostelmaluistelu: Riina Mustakallio, riina.mustakallio(at)elisanet.fi, 040 7004714
Jäsen: Mikko Laatikainen, laatikainenmikko(a)gmail.com, 0500 510630
MyClub, porvoontaitoluistelijat.fi-sivusto: Janne Korkalainen, jkorkalainen77(a)gmail.com, 0400 566048

Valmentajat kaudella 2020-2021

 

Yksinluistelu

Aleksei Saks, saks.aleksei82(a)gmail.com, 050 495 1185
Angelina Kälviläinen, angelina.kalvilainen(a)gmail.com, 045 1435 276
Lisa Andersson, lisa.anderssonptl(a)gmail.com, 040 7018 418
Marja Valajärvi, mankka67(a)gmail.com, 050 60552
Minja Järvinen, minjajarvinen(a)icloud.com, 040 5826 176

Muodostelmaluistelu

Anna Asikainen, annaasikainen.ptl(a)gmail.com, 044 242 8701
Tuuli Raaska, tuuliraaska.ptl(a)gmail.com
Tiina Poranen, tiinaporanen.ptl(a)gmail.com
Ilona Tiala, ilona.tiala(a)gmail.com

Luistelukoulu

luistelukoulu.ptl(a)gmail.com

Muu henkilöstö:

Kirjanpito, rahastonhoito,laskutus

ptl.laskut@gmail.com, 040 843 5084