Yhteystiedot

Porvoon Taitoluistelijat ry
Jääkiekkotie 1, 06100 Porvoo

y-tunnus 1016903-7


Laskutusosoite: laskut@porvoontaitoluistelijat.fi
Yksinluistelun kilpailukutsut: kilpailut.ptl(a)gmail.com

Johtokunta kaudella 2023-2024

Varapuheenjohtaja: Marko Selin, marko.selin@porvoontaitoluistelijat.fi, 050 458 7508 / johtokunnan jäsen järjestelytoimikunnassa

Sihteeri: Krista Lyyra, sihteeri@porvoontaitoluistelijat.fi, myös kisatiimin yhteyshenkilö johtokunnassa

Viestintävastaava: Marika Salomaa, viestinta@porvoontaitoluistelijat.fi, 050 4619320

Jäsen: Petri Huovinen, MyClub ja tiedonhallinta

Jäsen: Ville Rivinoja

Valmentajat kaudella 2023-2024

Yksinluistelu

Angelina Kälviläinen, angelina.kalvilainen@porvoontaitoluistelijat.fi, 044 2444 239
Marika Pölkki, marika.polkki@porvoontaitoluistelijat.fi, 0413108829
Erika Berghalt, erika.berghalt@porvoontaitoluistelijat.fi, 0443628306
Venla Vehkaluoto, venla.vehkaluoto@porvoontaitoluistelijat.fi

Lisa Andersson
Alexandr Baidukov

Muodostelmaluistelu

Tuuli Raaska, tuuli.raaska@porvoontaitoluistelijat.fi, 041 315 4278 
Ilona Tiala, ilona.tiala@porvoontaitoluistelijat.fi
Päivi Putkonen, päivi.putkonen@porvoontaitoluistelijat.fi

Aino-Kaisa Akkanen, aino-kaisa.akkanen@porvoontaitoluistelijat.fi – perhevapaalla

Luistelukoulu

luistelukoulu@porvoontaitoluistelijat.fi

Laskutus

Porvoon Taitoluistelijat ry on siirtynyt sähköiseen laskutukseen ja toivomme saavamme laskut ensisijaisesti sähköisessä muodossa.

Mikäli yrityksellänne ei ole mahdollisuutta toimittaa verkkolaskuja tai lähettää laskuja sähköpostilla, voitte lähettää paperilaskut skannauspalveluosoitteeseemme.

Emme vastaanota laskuja käyntiosoitteeseemme. Laskutustiedot löytyvät täältä.

 

Seuran kirjanpitoa ja talousasioita kanssamme hoitaa Tilitiimi T&M Oy.